W latach 2005 - 2010 student Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autor jednej z najlepszych prac dyplomowych w swoim roczniku, wykonanej w pracowni prof. Adama Myjaka, zaprezentował ją na wystawie COMING OUT - Najlepsze Dyplomy ASP 2010.
Ukończył studia w pracowni Prof. Piotra Gawrona na wydziale Rzeźby. Preferuje formy rzeźbiarskie oraz rysunkowe. Zajmuje się także scenografią i wykonywaniem rekwizytów. Współtwórca grupy artystycznej Reaktor Laboratorium Rzeźby.
Nic prostszego, po prostu do nas napisz. Przyda się każda złotówka, każde wsparcie i każda inicjatywa. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i propozycje współpracy. Do usłyszenia!